דלתות פנים חמדיה

דלתות חמדיה מייצרת, מפתחת ומשווקת דלתות פנים מזה כ-70 שנה. מה שהחל כמיזם של מספר חברי קיבוץ, הפך לגאווה ישראלית בינלאומית ולמפעל המוביל בארץ בתחום דלתות הפנים.

דלתות חמדיה היא החברה הישראלית הגדולה בתחומה, עם מגוון המוצרים הרחב בענף בשלל עיצובים ומפרטים בהתאם לצרכי הלקוחות ודרישות הפרויקטים.

החברה ידועה בהיקפי ייצור גדולים של דלתות מעוצבות ובפיתוחים טכנולוגיים חכמים. דלתות חמדיה מקדמת מוצרים ייחודיים ורשומים על שמה פטנטים בינלאומיים כמו דלת פנים אקוסטית יחידה מסוגה.

דלתות מעוצבות מבית דלתות חמדיה הן תו תקן לאיכות בייצור כחול-לבן ונחשבות למודל לחיקוי בארץ ובעולם. החברה מובילה תהליכים בינלאומיים בענף ומפעלה מאובזר בציוד החדשני והמת קדם ביותר. המפעל של דלתות חמדיה מותאם לייצור של כ-160,000 דלתות פנים מעוצבות בשנה.

דלתות פנים סף דור

סף דור מביאה את הרעננות והחדשנות שבעולם דלתות הפנים, תוך שימת דגש על עיצוב עכשווי, יצור מדויק וגימור מושלם עד הפרט האחרון, והכל ביצור “כחול-לבן”.

החברה שמה דגש, כי כלל תהליך הייצור- מהדלת ועד למשקוף, יהיה מיוצר בישראל, תוך התחשבות למידות המקובלות, האקלים הארץ- ישראלי ושימת דגש לדלת איכותית ועמידה בפני מים. סף דור עובדת תחת התאמה מוחלטת לתקן הישראלי, ובעלת תו תקן ישראלי ממכון התקנים וכמובן הייצור במפעל תחת התנאים הדרושים מתקן ISO 9001, אשר קיים בחברה (תקן הקובע בדיקת חומרי הגלם, בדיקת תהליך הייצור וביקורת איכות), והכל בכדי לתת לך הלקוח את מה שתמיד חלמת ובאיכות ללא פשרות.

רוצים גם אתם להתחדש במטבח? השאירו פרטים ונחזור אליכם.

  

המתחם לעיצוב הבית

הפועלים 23 עמק שרה, באר שבע
08-6652774/5
info@delouya-design.co.il

כל הזכויות שמורות לדלויה דזיין