דלתות חוץ Dooral

חברת דוראל & דלויה נוסדה בשנת 2002. החברה עשתה כברת דרך ראויה ומציגה קו מוצרים איכותי, עשיר ובעל מבחר רחב של דלתות חוץ.  הן מיוצרות ממגוון חומרים בשילובים ייחודיים של זכוכית מעובדת, עץ, פורמייקה, מתכות אל-חלד, מראות ועוד. הדלתות של דוראל מיוצרות כחול לבן, ומותקנות בארץ וברחבי העולם.

מערכות הכניסה DOOREL מקבוצת דקור הינן בעלות מנגנון נעילה רב בריחי מסוג מולטילוק,
המקנה ביטחון וחוזק משולב בעיצוב אישי כיד הדמיון.

הטכנולוגיה החדשנית, מגוון העיצובים עוצרי הנשימה, האפשרות להחלפתן ללא החלפת השילדה והעמידה בתקני הייצור המחמירים, הופכים את DOORAL, מקבוצת דקור למובילה בתחומה בעולם. דלתות הכניסה  לבעלת יכולת גמישות במידות של פתחים מיוחדים והמאפשרת מידות לא סטנדרטיות עד רוחב כנף של 120 ס”מ וגובה של 500 ס”מ וזאת תוך שמירה על יתרונות ייחודיים של תקני חוזק וביטחון.

דלתות חוץ - שריונית חסם

באולמי התצוגה שלנו מחכים לכם נציגי שירות ומכירות מקצועיים ואדיבים שישמחו להיענות לבקשותיכם ולהציג בפניכם את המילה האחרונה  בעולם הבטיחות – טכנולוגיית INFINITY.

טכנולוגיה שמקנה לדלת צירים נסתרים ומאסיביים, עמידים במיוחד בפני פריצה אלימה ומשפרים את חזות הדלת מבפנים,בריחים עבים יותר וחזקים במיוחד, מבנה כנף חזק יותר ובידוד תרמי ואקוסטי משופר.

את טכנולוגית INFINITY תוכלו לשלב ביותר מ 150- דגמים של דלתות לבחירה, בניהם: דלתות יוקרה בקווים נקיים, דלתות נפחות בסגנון אותנטי, דלתות קלאסיות בסגנון אירופאי, דלתות כניסה צבועות בידי אומן, דלתות פלדה המשלבות צביעה בתנור, דלתות חסינות אש ועד. הטכנולוגיה החדשנית, מגוון הקולקציות המרהיבות והעמידה בתקני הייצור המחמירים בעולם מאפשרים לכם ליהנות מביטחון ברמה הגבוהה ביותר מבלי להתפשר על העיצוב והטעם האישי שלכם.

רוצים גם אתם להתחדש במטבח? השאירו פרטים ונחזור אליכם.

  

המתחם לעיצוב הבית

הפועלים 23 עמק שרה, באר שבע
08-6652774/5
info@delouya-design.co.il

כל הזכויות שמורות לדלויה דזיין